آموزشگاه همراه ایرانیان مجری برگزاری دوره های تخصصی تعمیرات موبایل

آموزش تعمیرات تخصی گوشی و تبلت همراه ایرانیان در کرج

آکادمی تعمیرات تخصصی گوشی موبایل و تبلت همراه ایرانیان در کرج و استان البرز  یکی از شعبه های فعال و عالی رتبه همراه ایرانیان در زمینه تعمیرات گوشی و تبلت از تمامی برند های روز دنیا می باشد. امروزه با پیشرفت روز به روز تکنولوژی و رشد و پیشرفت هرچه سریع تره گوشی های هوشمند روز دنیا، تقاضای این گوشی ها نیز روز به روز بیشتر میشود و به تبعیت از آن نیاز به تعمیر گوشی و تبلت هم افزایش می یابد و در نتیجه پیدا کردن یک تعمیر کار متخصص و ماهر جزو اولویت ها می شود. اما کم تخصصی بعضی از تعمیرکاران و عدم آشنایی آن ها با تکنیک های روز تعمیرات باعث شده که بسیاری از مردم پس از تحویل گرفتن گوشی های خود ناراضی باشند. مرکز آموزش تعمیرات تخصصی گوشی و تبلت همراه ایرانیان در کرج به خودی خود یکی از بهترین شعبات ما جهت آموزش تخصصی کارآموزان و هنرجویان می باشد.

چرا مرکز آموزش تخصصی تبلت و گوشی همراه ایرانیان کرج را انتخاب کنیم:

افتتحاح  آموزشگاه تعمیرات تخصصی گوشی و تبلت در کرج توسط همراه ایرانیان کمک عظیمی به علاقه مندان یادگیریه تعمیرات ساکن در کرج و استان البرز کرده است چراکه دیگر لازم نیست برای گذراندن دوره ها تا شهر تهران بیایید و مسافت زیادی را طی کنند. زیرا دور بودن مسیر هنرجو باعث خستگی، دلسردی و پایین آمدن گیرایی او می شود. همراه ایرانیان با افتتاح شعبات آموزشی خود در شهر های مختلف کار علاقه مندان به تعمیرات گوشی در نقاط مختلف کشور را راحت کرده و هریک در شهر خود به راحتی میتوانند دوره های را بگذرانند.

آموزش تعمیرات تخصی گوشی و تبلت همراه ایرانیان در کرج

کارگاه های آموزشی همراه ایرانیان در شعبه کرج

کارگاه های تخصصی آموزش تعمیرات گوشی و تبلت همراه ایرانیان در دو کارگاه مجزا تشکیل می شود. یکی از کارگاه ها مخصوص دوره سخت افزاری و دیگری مختص دوره های نرم افزار موبایل می باشد که هر کدام از این کارگاه ها به صورت کاملا تخصصی، مجهز و با فضایی کاملا آرام می باشد. در مرکز آموزش تعمیرات همراه ایرانیان در کرج این امکان فراهم است تا کار آموز تمامی دوره های سخت افزاری و نرم افزاری گوشی و تبلت را در کارگاه های تخصص همراه با تمرین و کار عملی بگذرانند. یعنی بعد از اتمام آموزش هر سرفصل (نرم افزاری یا سخت افزاری) هنرجویان باید آنچه را که فراگرفته اند را روی گوشی خرابی که در اختیاشان است پیاده کنند و خرابی مربوط به آن مبحث درسی را تعمیر کنند. با این روش هنرجو هم به صورت علمی و هم به صورت عملی تعمیرات گوشی و تبلت را یاد می گیرد و می تواند بلافاصله بعد از گذراندن دوره های آکادمی همراه ایرانیان شعبه کرج به صورت حرفه ای وارد بازار کار شود.

/5 (0 رای)