آموزشگاه همراه ایرانیان مجری برگزاری دوره های تخصصی تعمیرات موبایل

مشکل شارژ نشدن تبلت یکی از بدترین مشکلاتی است که می توان برای یک تبلت یا یک دستگاه هوشمند پیش بیاید. باتری تبلت ها بسیار حساس می باشند و استفاده نادرست از آن ها باعث می شود که خیلی زود خراب شوند.

چند مشکل ممکن است که برای باتری تبلت ها پیش بیاید آن هم اینکه ممکن است کامل شارژ نشود یا شارژ آن کاذب باشد یا اینکه شارژ آن  خیلی سریع خالی شود. راح حل این مشکلات یا تعویض باتری است یا تعویض شارژر. که البته برای عوض کردن باید یک باتری اورجینال و ال را جایگزین آن کنید. عوض کردن باتری تبلت ها اگر درب پشت آن باز شود و بتوان آن را به راحتی تعویض کرد، کار بسیار آسانی  است اما اگر جایی برای باز شدن درب باتری تبلت نباشد کار تعویض باتری کمی سخت می شود.

آموزش تعمیر باتری و شارژ تبلت

دلایل خرابی باتری تبلت و شارژ نشدن آن و آموزش رفع این مشکل:

خرابی پریز برق: ممکن است علت شارژ نشئن تبلت شما از خرابی پریز برقی باشد که از آن استفاده می کنید. پس پریز برق را عوض کنید، شاید مشکل حل شود

خرابی رابط شارژر: اگر برای استفاده از شارژر به آن یک رابط وصل می کنید پس حتما آن را چک کنید زیرا ممکن است که مشکل از همین رابط باشد.

خرابی کابل: گاهی اوقات کابل شارژر به دلیل استفاده زیاد از آن یا استفاده از تبلت در هنگام شارژ باعث می شود که کابل از محل اتصال کنده شود و یا اینکه پوسیده شود. و برای برطرف کردن مشکل باید آن را تعویض کنید.

خرابی آداپتور یا به اصطلاح کلگی شارژر: ممکن است دلیل اصلی شارژ نشدن تبلت و یا خرابی باتری آن کلگی شارژر باشد که با تعویض آن با یک آداپتور اصلی مشکل حل می شود.

خرابی پورت شارژ:  این مشکل فقط با تعویض و یا تعمیر پورـ شارژ تبلت حل می شود.

خرابی باتری تبلت و شارژ نشدن آن

2.0/5 (1 رای)
واتسآپتماس با ما