آموزشگاه همراه ایرانیان مجری برگزاری دوره های تخصصی تعمیرات موبایل

گاهی اوقات ممکن است برای شما پیش آمده باشد که وقتی به سراغ تبلتتان می روید متوجه شوید که دستگاه خاموش شده و هرچقدر دکمه پاور را می زنید روشن نمی شود.

روشن نشدن تبلت شما ممکن است به دلایل مختلفی باشد. یکی از دلایل آن خالی کردن زیادی شارژ تبلت باشد یا ممکن است ویروسی شدن تبلت دلیل اصلی خاموشی آن باشد یا حتی وجود یک برنامه مخرب. تمامی این ها ممکن است باعث شوند که تبلت شما به صورت عادی روشن نشود. اگر که  به طور معمول دکمه پاور را زدید و روشن نشد لازم نیست که نگران شوید و سریع فکر کنید که خراب شده است زیرا این قضیه دلیل بر خرابی آن نیست و ممکن است قبل از اینکه بخواهید به تعمیر کار نشان دهید با چند راه ساده بتوانید مشکل را برطرف کنید.

آموزش تعمیر روشن نشدن تبلت

در این مرحله از آموزش تعمیر روشن نشدن تبلت، شما اول باید بدانید که مشکل دقیقا از کجاست. روشن نشدن تبلت یا از به دلیل ایرادات سخت افزاری است یا نرم افزاری.

اگر مشکل  سخت افزاری باشد با راه های زیر شاید بتوانید دستگاه را روشن کنید.

  1. ممکن است دستگاه به دلیل خالی کردن کامل باتری خاموش شده باشد و با زدن دکمه پاور روشن نشود. برای این مشکل شما تبلت را چند دقیقه به شارژ بزنید. چنانچه باتری تبلت به طور کامل خالی شده باشد شما نمی توانید خیلی سریع بعد از اینکه دستگاه را به شارژ متصل کردید آن را روشن کنید و باید برای مدتی دسستگاه را را به حال خود بگذارید تا کمی شارژ شود. توجه داشته باشید ابن راه حل زمانی کار ساز است که شارژر و کابل شما سالم باشد پس قبل از این کار از سالم بودن آن ها مطمئن شوید.
  2. اگر باز هم روشن نشد ممکن است باتری تبلت نیاز به یک شوک داشته باشد تا روشن شود.
  3. تمامی این مراحل مربوط به شارژ و باتری تبلت بود اما ممکن است دلیل اصلی خاموش شدن دستگاه این نباشد. زیاار احتمال دارد تبلت شما ویروسی شده باشد و دلیل خاموشی آن همین مسئله باشد که اگر چنین بوده باشد شما باید دستگتاه را به تعمیر کاران بسپارید تا آن را فلش کنند که البته با این کار تمام اطلاعات شما پاک می شود.

روشن نشدن تبلت 

3.1/5 (7 رای)
واتسآپتماس با ما