آموزشگاه همراه ایرانیان مجری برگزاری دوره های تخصصی تعمیرات موبایل

صفحه لمسی تبلت های هوشمند یکی از مهم ترین اجزای آن به حساب می آید. که اگر خراب شود ما به مشکل برخواهیم خورد. مشکل تصویر تبلت امروزه یکی از رایج ترین مشکلات این دستگاه های هوشمند می باشد. سیاه شدن صفحه تبلت، پرش تصویر تبلت، راه راه شدن تصویر تبلت، نویز افتادن در تصویر تبلت چند مورد از مشکلاتی است که در روزمرگی شما ممکن از برای تبلتتان اتفاق بیوفتد که این مشکلات کلافه کننده هستند.

سیاه شدن صفحه تبلت یکی از مشکلاتی است که اغلب برای کاربران تبلت های هوشمند پیش می آید. به این شکل که تبلت به صورت کامل کار نمی کند و صفحه آن سیاه می شود، مثلا زنگ می خورد اما در صفحه تبلت چیزی مشاهده نمی شود که بخواهید جواب دهید.

آموزش تعمیر مشکل تصویر تبلت

راه های زیادی برای آموزش حل این مشکل می باشد که ما فعلا به چندی از ابتدایی ترین آن ها اشاره می کنیم

  1. نگه داشتن دکمه پاور و خاموش کردن آن یا اینکه اگر باتری دستگاه قابل جدا شدن بود آن را از دستگاه جدا کنید و بعد دوباره روشن کنید.
  2. چنانچه مشکل تصویر حل نشد این بار کمی صبر کنید تا شارژ تبلت به طور کامل تمام شود و بعد آن را به شارژ بزنید و روشن کنید
  3. اگر باز هم مشکل برطرف نشد از گزینه تنظیمات کارخانه ((reset factory استفاده کنید و تبلت را به تنظیمات کارخانه برگردانید.
  4. چنانچه هیچ یک از روش های بالا در برطرف شدن مشکل تصویر تبلتتان موثر نبود دستگاه باید فلش شود.

هرچند روش هایی که ذکر شد همگی روش های ساده و پیش پا افتاده ای می باشد اما گاهی با انجام همین راه های ابتدایی و ساده مشکل شما برطرف می شود.

آموزش حل مشکل تصویر

3.0/5 (3 رای)
واتسآپتماس با ما