آموزشگاه همراه ایرانیان مجری برگزاری دوره های تخصصی تعمیرات موبایل

گاهی اوقات ممکن است گوشی شما خیس شود، به داخل آب بیوفتد یا روی آن آب بریزد که منجر به خرابی و یا خاموشی گوشی می شود و بعد از آن شما تصور می کنید که گوشی دیگر قابل استفاده نیست و تعمیر نمی شود اما این تصور غلط است.

گاهی اوقات تعمیر گوشی آب خورده جواب می دهد و به سادگی مشکل آن رفع می شود. گاهی کاربران فکر می کنند که اگر گوشی ای آب بخورد و خاموش شود دیگر قابل استفاده و قابل تعمیر نیست اما با چند راه کار ساده  ای که به شما آموزش می دهیم، احتمال تعمیر گوشی موبایل را به شما می دهیم.

آموزش تعمیر گوشی موبایل آب خورده

آموزش تعمیر گوشی موبایل آب خورده:

گام اول، باتری را خارج نمایید یا گوشی را خاموش کنید: اگر گوشی شما امکان خارج شدن باتری را دارد پس آن را خارج کنید تا گوشی خاموش شود اما اگر امکان خروج باتری نیست فقط با فشار دادن دکمه پاور این کار را انجام دهید.

گام دوم، گوشی را خشک کنید:  می توانید این کار را با یک دستمال خشک انجام دهید و در داخلذ یک کیسه برنج قرار دهید یا اینکه گوشی را با سشوار کاملا خشک کنید.

گام سوم، قطعات سخت افزاری گوشی را خشک نمایید: اگر امکان این را دارید و می توانید گوشی را باز کنید آن را باز کرده و با ابزار هایی مثل سشوار یا هیتر، قطعات سخت افزاری گوشی را خشک نمایید.

گام چهارم، گوشی را ببندید و دوباره آن را در کیسه برنج قرار دهید: پس از آن که تمام مراحل را طی کردید، گوشی را ببندید و آن را داخل یک کیسه برنج بیندازید. پس از چند مدت آن را درآورده و باتری و سیم کارت را در آن وارد و گوشی را روشن نمایید.

موبایل آب خورده

4.0/5 (1 رای)
واتسآپتماس با ما