آموزشگاه همراه ایرانیان مجری برگزاری دوره های تخصصی تعمیرات موبایل

شرکت ایسر در سال 1976 توسط استین شیه ( stan shih) در کشور تایوان تاسیس گردید. این شرکت در ابتدا مشغول به تولید قطعات الکتریکی بود و طی گذشت زمان و پیشرفت خوب شرکت در این زمینه، به تولید کامپیوتر مشغول شد. این شرکت در سال 1981 اولین کامپیوتر خود را تولید و روانه بازار کرد.

نحوه برگذاری دوره های آموزش تعمیرات گوشی ایسر

آموزش تعمیر گوشی موبایل ایسر acerکه به سه صورت می باشد و طبق انتخاب و راحتی کار آموز است.

دوره های معمولی آموزش تعمیرات گوشی ایسر و یا برند های دیگر: این دوره برای افرادی است که تجربه کافی و بالایی ندارند و می خواهند در حین یاد گیری به صورت عملی نیز انجام دهند و بعد از اتمام دوره در آن روز شروع به انجام دادن تمرینات عملی می کنند و دوره آموزشی را قدم به قدم طی می کنند

دوره های فشرده آموزش تعمیرات گوشی ایسر و یا برند های دیگر: این دوره برای کارآموزانی است که از شهرستان می آیند و می خواهند به صورت فشرده و هرچه سریع تر دوره را بگذرانند. که این دوره روزانه و پشت سرهم می باشد و کمترین زمان را می برد.

دوره های فشرده ی آخر هفته ها جهت آموزش تعمیرات گوشی ایسر و یا برند های دیگر ( شامل پنج شنبه و جمعه): این دوره برای هنرجویان شاغلی است که اکثر وقت خود را در محل کار به سر می برند و فقط آخر هفته ها وقت دارند . این افراد می توانند این دوره ها را به صورت فشرده و در آخر هفته طی چهار هفته تمام کنند.

آۀموزش تعمیر انواع مدل های گوشی ایسر (acer)

  • آموزش تععمیر گوشی موبایل ایسر مدل Liquid Jade Z _ S57
  • آموزش تععمیر گوشی موبایل ایسر مدل Predator 6
  • آموزش تععمیر  گوشی موبایل ایسر مدل Liquid Z220
  • آموزش تععمیر گوشی موبایل ایسر مدل Liquid E700
  • آموزش تععمیر گوشی موبایل ایسر بی تاچ ای 140
  • آموزش تععمیر گوشی موبایل ایسر مدل Liquid Z520
5.0/5 (2 رای)
واتسآپتماس با ما